ŁEBA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Leader School aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze Trenerów i Lektorów na co dzień pracujących w szkołach Leader School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.
Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka.

• ŁEBA
    27.06 – 07.07 2016
    Dla Dzieci w wieku 7 – 1 6 lat

Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Otoczona jest z trzech stron wodą: od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Specyficzny klimat, szerokie piaszczyste plaże - tylko tu znajdują się wydmy ruchome, wchodzące w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.
Ośrodek Kolonijny SŁONECZKO to jeden z najlepszych ośrodków kolonijnych nad polskim morzem, położony na ogrodzonym, zagospodarowanym, zielonym terenie, ok. 350 m od plaży.

ZAKWATEROWANIE

Bogata infrastruktura ośrodka to:

• 7 torów do mini golfa,

• czterostanowiskowa trampolina,

• namiot gier (cymbergaje, piłkarzyki, tenis stołowy),

• fitness outdoor – siłownia plenerowa,

• plac zabaw z małpim gajem (drabinki, mostki, liny, domki, zjeżdżalnie),

• mini ścianka wspinaczkowa,

• mini park linowy,

• okrągłe stoły do grupowej gry w tenisa,

• 2 wielofunkcyjne boiska sportowe do siatkówki, koszykówki, tenisa i kometki (z nawierzchnią z trawy syntetycznej),

• 3 boiska plażowe

• „ tropikalna wyspa” z piaszczystą plażą, palmami i leżakami,

• 100 metrowy namiot do zajęć rekreacyjno-tanecznych,

• sala gimnastyczna z wyposażeniem

• Console Room (x-box, kinect, maty do tańczenia),

• świetlice z TV-DVD i sprzętem nagłaśniającym

• sklepik

• klimatyzowana stołówka

• wi-fi na terenie ośrodka

WYŻYWIENIE:

trzy posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane.

ATRAKCJE

• Zajęcia z języka angielskiego to nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym.

• Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego – Przygoda na pustyni. Wydmy Ruchome są ewenementem przyrodniczym Słowińskiego Parku Narodowego i unikalną atrakcją turystyczną. Najpiękniejsza atrakcja Słowińskiego Parku Narodowego zwana „Polską Saharą”. Unikat na skalę światową, który koniecznie trzeba zobaczyć podczas pobytu.

• Wycieczka do Parku Dinozaurów - ŁEBA PARK to miejsce magiczne. Poczujcie się jak w Jurassic Park z filmu Stevena Spielberga i stańcie oko w oko z groźnym tyranozaurem, dotknijcie sympatycznego oviratropa i przenieście się w czasy kiedy na ziemi rządziły potężne dinozaury.

• Rajdy na gokartach

• Nauka gry w mini golfa oraz turniej mini golfa

• międzykolonijna Spartakiada z medalami

• wycieczka do Labiryntu Park Łeba - największy naturalny labirynt 3D w Polsce

• Sportowo – wesoło - gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, dwa ognie), turnieje tenisa stołowego, kometki, , Olimpiada na Wesoło, sprawnościowe zmagania w mini parku linowym i na ściance wspinaczkowej, zabawa z deskami TrickBoarda, zajęcia na trampolinach, gry w piłkarzyki, cymbergaj.

• Wycieczki rowerowe – zwiedzanie okolicy na rowerach - pojedziemy do Nowęcina, nad Jezioro Sarbsko,

• Neptunalia - mianowanie na wilków morskich (akty chrztu)

• Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal!

• Piaskowe zabawy - Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży.

• Łebskie Klocki

• A wieczorem… Dyskoteki tematyczne, piżamowe party, bal przebierańców, wieczory filmowe, konkursy, show muzyczne, festiwal śmiechu i komedii - czyli całkiem zwariowane wieczory!

• CENA 1549 ZŁ
    Koszt dojazdu z miast: Kraków, Wieliczka, Katowice, Częstochowa, Białą Podlaska – 170 zł
    Koszt dojazdu z miast: Łódź, Toruń – 150 zł
    Koszt dojazdu z innych miast ustalany jest indywidualnie

Możliwa płatność w ratach!

Zapewniamy:

- transport autokarem
- noclegi w nowoczesnym ośrodku „ Słoneczko” z bardzo bogatą infrastrukturą
- pełne wyżywienie
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej i ratownika
- realizację programu pobytu
- wszystkie bilety wstępu