JASTRZĘBIA GÓRA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Leader School aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze Trenerów i Lektorów na co dzień pracujących w szkołach Leader School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.
Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka.

• JASTRZĘBIA GÓRA
    09.07. – 19.07 2016
    Dla Dzieci/Młodzieży w wieku 10 – 18 lat

JASTRZĘBIA GÓRA

to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif, stale rzeźbiony przez morskie fale.

ZAKWATEROWANIE

Willa Chantal to wspaniałe miejsce na niezapomniane wakacje i wspaniały wypoczynek.
Obiekt znajduje się tylko 500 metrów od piaszczystej plaży i oferuje:

-  zakwaterowanie w pokojach 4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi
-  wyżywienie - trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadanie, obiad, kolacja)
-  zajęcia animacyjne (nauka tańca lub zajęcia z samoobrony raz w tygodniu)
-   salkę lekcyjną wyposażoną w tablice sucho ścieralną, TV z możliwością podłączenia komputera
-   stół do ping ponga, piłkarzyki, boisko do siatkówki, badmintona
-   wypożyczalnię piłek i sprzętu sportowego
-   nieopodal boisko do piłki nożnej

WYŻYWIENIE:

trzy posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane.

ATRAKCJE:

• Zajęcia z języka angielskiego to nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym.

• Wycieczka do Wesołego Miasteczka we Władysławowie – Mekka niesamowitych wrażeń. Mnóstwo karuzel i atrakcji, które na pewno podniosą adrenalinę!

• laserowy paintball - to tu rywalizacja, adrenalina i zabawa tworzą mieszankę o doskonałych proporcjach. Elektroniczny system symulacji walki sprawia, że nie jest to zwykła komputerowa strzelanina. Tutaj mali i duzi „żołnierze” walczą, strzelając do siebie w terenie . Jeżeli chcą wygrać, muszą biegać, walczyć i myśleć, bo strategia jest tu nie mniej ważna od kondycji czy woli wygrania. A wygrywa najlepszy!

• Zajęcia taneczne - energia i szaleństwo na parkiecie i w plenerze w rytmie starych i nowych przebojów.

• Wycieczka na Hel – Zwiedzanie fokarium - Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na cyplu helskim. W fokarium znajdują się trzy baseny, w których można obserwować życie bałtyckich fok, a także zwiedzić sale wystawową "Ssaki naszego morza".

• Zwiedzanie latarni morskiej w Rozewiu - Latarnia na Przylądku Rozewie to najstarsza tego typu budowla na polskim wybrzeżu

• Zajęcia karate – podstawy i filozofia tej pięknej sztuki walki.

• Wycieczka do Lisiego Jaru – spacer po jarze o długości 350 m, ciągnącego się wąskim pasem do Morza Bałtyckiego.

• Zwiedzanie Gwiazdy Północy - kamiennego obelisku ustawionego w miejscu najbardziej wysuniętym na północ w Polsce.

• Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal!

• Piaskowe zabawy - Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży.

• Neptunalia - mianowanie na wilków morskich z wręczeniem aktów chrztu.

• Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

• Na sportowo i na wesoło - gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, dwa ognie), turnieje tenisa stołowego, kometki, Olimpiada na Wesoło, podchody, ping-pong, lotki, gra w piłkarzyki, cymbergaj.

• A wieczorem… Dyskoteki tematyczne, piżamowe party, bal przebierańców, wieczory filmowe, konkursy, show muzyczne, festiwal śmiechu i komedii - czyli całkiem zwariowane wieczory!

• CENA 1490 zł
    Koszt dojazdu z miast: Kraków, Wieliczka, Katowice, Częstochowa, Białą Podlaska – 170 zł
    Koszt dojazdu z miast: Łódź, Toruń – 150 zł
    Koszt dojazdu z innych miast ustalany jest indywidualnie

Możliwa płatność w ratach!

Zapewniamy:

- transport autokarem
- noclegi w nowoczesnym ośrodku „ Willa Chantal” z bardzo bogatą infrastrukturą
- pełne wyżywienie
-opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej i ratownika
- wszystkie bilety wstępu
-ubezpieczenie NNW