Przyłącz się do najlepszego zespołu!

W Leader School Łódź każdy dzień jest inny!

Praca w LS Łódź-Bałuty

  • SEKRETARKA/ASYSTENTKA DYREKTORA

Opis stanowiska

- administracyjne i logistyczne zarządzanie funkcjonowaniem szkoły
- prowadzenie dokumentacji sekretariatu
- zarządzanie, koordynowanie i rozliczanie pracy kadry dydaktycznej
- organizowanie i kontrola funkcjonowania grup szkoleniowych
- tworzenie planów marketingowych
- pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych
- sprzedaż usług edukacyjnych
- analiza i tworzenie raportów biznesowych
- organizowanie eventów
- tworzenie baz danych
- reprezentowanie i promowanie szkoły
- bieżąca obsługa szkoły i realizacja delegowanych przez Dyrektora zadań

Nasze oczekiwania

- kierunkowa wiedza
- płynna znajomość języka polskiego
- doskonałe zdolności interpersonalne
- zdolności negocjacyjne
- wysoka kultura osobista
- znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży
- kreatywność i nastawienie na cel
- wysoka dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej
- samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
- gotowość do rozwoju zawodowego
- silna motywacja do pracy
- znajomość języka angielskiego i doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami

Nasza oferta

- ciekawa, pełna wyzwań i odpowiedzialna praca w stabilnej organizacji
- kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi
- profesjonalne szkolenia
- wysoki poziom samodzielności w działaniach
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
- nauka języka angielskiego
- nowoczesne narzędzia do pracy

  • Zainteresowała Cię nasza propozycja?
    Prześlij swoje CV na wf@centaurea.com.pl

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH