Kursy językowe dla firm w Leader School Łódź

Nasza szkoła w Łodzi zaprasza nie tylko osoby indywidualne, ale również firmy – z chęcią zadbamy o rozwój Twoich pracowników. Zapisz ich na zajęcia języka obcego lub wybierz inne propozycje z naszej oferty. Prowadzimy kursy angielskiego, niemieckiego i z innych języków, a także programy poszerzające kompetencje przydatne w codziennej pracy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Język angielski dla firm – sprawdzona metoda to gwarancja sukcesu!

Zależy Ci, aby Twoi pracownicy opanowali język obcy w stopniu komunikatywnym i sprawnie porozumiewali się z kontrahentami lub klientami? Nic dziwnego, są oni przecież wizytówką Twojej firmy. Prowadzimy zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla firm metodą BLS Communication. To sprawdzony sposób na szybkie efekty i radość z nauki! Program został opracowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników oraz ich osobistych stylów uczenia. Co to oznacza? Każdy kursant cechuje się odmiennymi preferencjami dotyczącymi przyswajania wiedzy – są wśród nich osoby, które lepiej zapamiętują usłyszane informacje, inne z kolei bazują na wzroku. Istnieje też grupa wymagająca działania i praktycznego doświadczania, aby uzyskać pożądane rezultaty zajęć. Nasze lekcje łączą w sobie wszystkie te potrzeby, czego konsekwencją jest maksymalna skuteczność! Twoi pracownicy będą zachwyceni, a Ty szybko zauważysz ich postępy.

BLS Communication to również:

• bogactwo materiałów dydaktycznych – zarówno książek drukowanych i ćwiczeń, jak i pomocy wirtualnych, w tym audiobooków oraz gier,
  • dostęp do multimedialnej platformy edukacyjnej – nasza szkoła językowa w Łodzi łączy sprawdzone metody, kompetentnych instruktorów i innowacyjne technologie, aby zapewnić doskonałe efekty w krótkim czasie. Umożliwia to utrwalanie wiedzy również w czasie wolnym,
  • zindywidualizowany program nauczania – niezależnie od tego, jakie cele chcesz osiągnąć, dostosujemy do nich plan zajęć. Chcesz, aby Twoi pracownicy sprawniej posługiwali się mową i byli biegli w rozmowie z klientami? A może zależy Ci, żeby radzili sobie z korespondencją pisaną lub tworzeniem treści w obcym języku? Tego wszystkiego nauczą się na naszych zajęciach!

Prowadzimy zajęcia z angielskiego dla firm, a także z niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupowe, zarówno w naszej placówce w Łodzi, jak i z dojazdem do Twojej siedziby.

Przygotowanie do egzaminów – z nami zdasz z najlepszym wynikiem!

Leader School Łódź prowadzi zajęcia przygotowujące do testów, których wyniki – poświadczane certyfikatami – są uznawane przez zagraniczne instytucje i pracodawców. Zapraszamy na kursy przygotowawcze do egzaminu TELC, FCE oraz CAE. Znamy wymogi egzaminacyjne i przeprowadzamy testy próbne, aby Twoi pracownicy z łatwością uzyskali wysokie noty i otrzymali potwierdzenie swoich kompetencji językowych.

Nie tylko kursy językowe dla firm – zadbamy o rozwój Twoich pracowników

Opracowaliśmy specjalny program Zarządzanie informacją obejmujący kilka modułów:

• pociąg do czytania – w trakcie zajęć uczestnicy poznają techniki szybkiego czytania, ćwiczą percepcję wzrokową oraz maksymalizują rozumienie czytanego tekstu. Dzięki temu sprawniej radzą sobie z korespondencją i są bardziej wydajni w pracy,
  • pamięć dla sukcesu – zwiększenie koncentracji oraz poznanie technik pamięciowych to prosta droga do tego, aby lepiej organizować codzienne obowiązki i o niczym nie zapominać,
  • notuj z głową – poznanie sposobów na sprawne i skuteczne tworzenie notatek znajdzie odzwierciedlenie podczas konferencji i spotkań z kontrahentami – Twoi pracownicy dowiedzą się, jak szybko zapisywać istotne informacje.

Czy udział w programie Zarządzanie informacją ma sens? Oczywiście, że tak! Inwestując w rozwój swoich pracowników, zyskujesz zespół kompetentnych, efektywnych i wydajnych ludzi, którzy pracują wspólnie na sukces Twojej firmy.

Kursy językowe dla firm i zajęcia dla pracowników – dlaczego w Leader School Łódź?

Zastanawiasz się, czym wyróżnia się nasza oferta spośród wielu innych szkół językowych? Możemy poszczycić się tym, że zapewniamy przede wszystkim:

• elastyczność – zarówno pod względem programu zajęć, jak i terminarza. Doskonale wiemy, że codzienny grafik Twoich pracowników jest napięty. Mnóstwo obowiązków – nie tylko zawodowych, lecz także prywatnych – nie ułatwia znalezienia czasu na dodatkowe kursy. Dlatego dostosowujemy plan do indywidualnych potrzeb,
  • przyjazną atmosferę – nasze doświadczenie pokazuje, że miły klimat podczas zajęć sprzyja ich skuteczności. Kursy językowe w Łodzi dla firm są zatem świetną zabawą, której skutkiem ubocznym jest poszerzenie kompetencji i osiągnięcie sprawności komunikacyjnej,
  • sprawdzone metody – bazujemy na narzędziach o zweryfikowanej skuteczności, dlatego możemy dać Ci gwarancję, że Twoi pracownicy zakończą kurs z konkretnymi umiejętnościami.

Nie zwlekaj i już dziś zamów zajęcia językowe dla firmy! Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły – z chęcią poznamy Twoje oczekiwania i stworzymy ofertę, która na nie odpowie.

• Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH