Szkoła językowa dla dzieci Łódź

Język obcy dla dzieci? Zapraszamy do Leader School w Łodzi!

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko opanuje język obcy szybko i skutecznie, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc? Prowadzimy kursy angielskiego dla najmłodszych! Pracujemy sprawdzoną metodą Leo English, która została opracowana przez lingwistów i psychologów rozwojowych. Oznacza to, że każde zajęcia są starannie zaprojektowane, aby uczestnicy mogli wyciągnąć z nich jak najwięcej korzyści. Efekt? Kompetencje komunikacyjne, swoboda mówienia i radość z posługiwania się językiem!

Kurs angielskiego dla dzieci – zapisz swoją pociechę już dziś

Na zajęcia z angielskiego dla dzieci zapraszamy maluchy już od 2 roku życia. Zapewniamy przyjazne środowisko do rozwoju językowego, dzięki czemu mali kursanci świetnie się bawią, przyswajając pierwsze słówka i poznając piosenki oraz rymowanki. Nasi instruktorzy doskonale wiedzą, jak pracować z tak specyficzną grupą uczestników – stawiają przede wszystkim na zabawę i miłą atmosferę, aby zachęcać Twoją pociechę do udziału w lekcjach i stopniowo wprowadzać ją w świat języka obcego.

Metoda Leo English, którą wykorzystujemy podczas naszych zajęć, stanowi zbiór starannie opracowanych scenariuszy dedykowanych dzieciom na różnych etapach rozwoju i mającym rozmaite umiejętności językowe. To innowacyjny sposób nauczania uwzględniający nie tylko wiek, lecz także preferencyjne style przyswajania wiedzy oraz temperament maluszka. Podczas zajęć dzieci biorą udział w różnorodnych formach aktywności – to nie tylko piosenki i wierszyki, ale również wiele kolorowych pomocy dydaktycznych, gier z elementami dramy i inscenizacji. Nic tak nie zachęca do udziału w lekcjach, jak atrakcyjne, zaskakujące i angażujące zabawy.

Leo English w Leader School Łódź – na czym polega fenomen tej metody?

Przede wszystkim na połączeniu innowacyjnych technologii i atrakcyjnych pomocy dydaktycznych z kompetencjami lingwistycznymi naszych instruktorów. Zapisując swoje dziecko na kurs angielskiego prowadzony metodą Leo English, zapewniasz mu możliwość:

• osłuchania się z językiem obcym – jego poprawną wymową i akcentem,
  • podejmowania pierwszych prób wypowiadania prostych słów, zwrotów i zdań – maluch już po kilku zajęciach umie się przywitać, przedstawić i przeprowadzić krótką rozmowę,
  • zdobycia usystematyzowanej wiedzy – w Leo English nie ma miejsca na chaos i przypadek. Wszystkie zajęcia z angielskiego dla dzieci są prowadzone zgodnie z ustalonym planem – uwzględnia on oczywiście indywidualne umiejętności, predyspozycje i potrzeby maluszków, aby każdy mógł uczyć się w pełni efektywnie,
  • korzystania z materiałów dydaktycznych dostępnych online – możecie utrwalać zdobytą wiedzę w domu, a także uczyć się w dowolnym momencie dnia!

Na kurs językowy metodą Leo English zapraszamy dzieci od 2 do 10 roku życia.

Zajęcia dla dzieci w Łodzi – nie tylko język angielski

W Leader School w Łodzi prowadzimy zajęcia dla dzieci z języka obcego – hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego. W tym przypadku stosujemy metody komunikatywne. Koncentrują się one wokół rozwijania umiejętności prowadzenia konwersacji, a więc kluczowe na kursie jest wykształcenie rozumienia ze słuchu, budowania własnych wypowiedzi i podtrzymywania dialogu. Pamiętaj, że znajomość języka – nie tylko angielskiego, lecz również innych – to podstawa w obecnym świecie. Rozwój w tym aspekcie stanowi priorytet, aby móc korzystać z możliwości, jakie daje współczesny rynek zawodowy. Chcąc ułatwić swojemu dziecku start w przyszłość – zapisz je na kurs językowy dla najmłodszych! To świetna zabawa, która jednocześnie kształci.

Leo Maniak dla dzieci – efektywna i samodzielna nauka gwarancją sukcesu

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko potrafiło:

• organizować sobie czas i warsztat pracy,
  • planować swoją naukę i samodzielnie zdobywać informacje,
  • efektywnie przyswajać wiedzę i poszukiwać nowych wiadomości,
    to program Leo Maniak jest świetnym rozwiązaniem! To starannie opracowane narzędzie wspomagające koncentrację, pamięć i umiejętność czytania. Udział w zajęciach pokaże dzieciom, że nauka może być przyjemna – zapomną o nudzie, stresie i żmudnym wkuwaniu regułek! Ponadto kurs uwzględnia naukę autoprezentacji, ortografii, tworzenia skutecznych notatek i rozwiązywania zadań matematycznych na różnych poziomach trudności. To kompleksowe wsparcie Twojej pociechy w procesie edukacji i wykształcenie kompetencji do samodzielnego radzenia sobie z nauką.

Inne zajęcia dla dzieci w Leader School w Łodzi

Zapraszamy dzieci również na inne atrakcyjne zajęcia. Proponujemy korepetycje z różnych przedmiotów oraz rytmikę i taniec. U nas Twoja pociecha spędzi miło czas, jednocześnie wszechstronnie się edukując i rozwijając swoje zainteresowania. Stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście, diagnozę dziecięcego potencjału i bazujemy na mocnych stronach, aby nauka była efektywna i przyjemna. Chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzonych zajęciach? Zgłoś się do nas – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka i sposób, aby stymulować jego rozwój w wybranych obszarach.

• Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH