Leader School w Łodzi – szkoła językowa dla dorosłych

Stawiasz na swój rozwój i chcesz kształcić się językowo? Nic dziwnego, to podstawa we współczesnym świecie, aby znać co najmniej jeden język obcy i swobodnie się nim porozumiewać. Najczęściej wybór pada na angielski – jest uniwersalny, popularny i łatwy do nauczenia. Nie udało Ci się go opanować w stopniu, który dałby Ci satysfakcję? Nie czujesz komfortu podczas konwersacji i chcesz podszlifować swoje umiejętności? A może chcesz uczyć się od podstaw? Niezależnie od tego, na jakim poziomie się znajdujesz, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązania. Zapraszamy na kursy angielskiego dla dorosłych. Zobacz, jakich innych języków uczymy!

Angielski dla dorosłych – sprawdzone metody, gwarantowana skuteczność

Zajęcia z angielskiego dla dorosłych prowadzimy metodą BLS Communication. To licencjonowany program łączący w sobie skuteczność naszych instruktorów z rozbudowanym zapleczem dydaktycznym i innowacyjnymi technologiami oraz dostępem do materiałów zdalnych. Starannie zaprojektowany plan nauczania zapewnia Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od pierwszych lekcji aż po ich zakończenie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i zdecydować się na kurs angielskiego dla dorosłych? Nasza szkoła językowa w Łodzi gwarantuje:

• zoptymalizowane grupy – zarówno pod kątem liczebności, jak i poziomu umiejętności językowych oraz celu, jaki chcesz osiągnąć,
  • elastyczne godziny zajęć – doskonale wiemy, że większość osób zmaga się z ograniczoną ilością wolnego czasu i natłokiem obowiązków. Z tego powodu z dużą elastycznością tworzymy plan zajęć i zawsze dostosowujemy go do indywidualnych preferencji uczestników,
  • uwzględnienie osobistych stylów uczenia się i potrzeb – każdy ma własne upodobania dotyczące sposobów przyswajania wiedzy. Ludzie dzielą się na słuchowców, wzrokowców i kinestetyków, bazując na różnych bodźcach podczas zapamiętywania i uczenia się. Pomożemy Ci odkryć Twoje mocne strony i wykorzystamy je do efektywnej nauki,
  • dostosowanie programu zajęć do konkretnych celów, jakie chcesz osiągnąć – możesz zgłosić się do nas, aby nauczyć się angielskiego od podstaw, lecz także, żeby rozbudować swoje słownictwo, przygotować się do ważnej rozmowy, pracy lub wyjazdu. Niezależnie od tego, w jakim obszarze chcesz się rozwinąć, stworzymy dla Ciebie kurs, który sprosta Twoim wymaganiom,
  • dostęp do materiałów dydaktycznych online – to niezwykle ważne, abyś mógł korzystać z pomocy naukowych nie tylko podczas zajęć, lecz także poza nimi. Dzięki temu masz szansę utrwalać wiedzę i powtarzać słownictwo niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Niemiecki i inne języki – sprawdź naszą ofertę

Nasza szkoła językowa oferuje nie tylko kursy angielskiego dla dorosłych – zapraszamy również na zajęcia z niemieckiego prowadzone tą samą metodą. Sprawdzone narzędzia, kompetentni instruktorzy, rozbudowane zaplecze dydaktyczne – to wszystko sprawia, że nauka odbywa się sprawnie, szybko i skutecznie. Co zyskasz, wybierając nasze zajęcia? Przede wszystkim:

• zapomnisz o blokującej Cię barierze mówienia w obcym języku,
  • otrzymasz dostęp do wirtualnej platformy edukacyjnej – z nieograniczonym wglądem w materiały dydaktyczne, w tym ciekawe audiobooki,
  • rozwiniesz swobodę komunikacyjną,
  • przygotowanie do egzaminów międzynarodowych!

Przygotujemy Cię do egzaminów – z nami zyskasz udokumentowane kompetencje językowe!

Szukasz pracy za granicą, a może wybierasz się na studia do innego kraju? Potrzebne Ci potwierdzenie Twoich kompetencji językowych? Z chęcią przygotujemy Cię do egzaminu TELC, FCE i CAE. Są one uznawane przez uniwersytety, instytucje i pracodawców we wszystkich krajach europejskich i nie tylko! Znamy wymagania egzaminacyjne i zadbamy o to, abyś zdał testy z najwyższym możliwym wynikiem.

Zarządzanie informacją – postaw na swój rozwój

Kursy językowe dla dorosłych to nie jedyna propozycja, jaką mamy dla Ciebie. W Leader School w Łodzi stworzyliśmy program Zarządzanie informacją. Jego celem jest zwiększenie Twoich kompetencji w następujących obszarach:

• szybkie czytanie i sprawna praca z tekstem – sprawimy, że Twoje tempo czytania wzrośnie nawet... dziesięciokrotnie! W godzinę będziesz w stanie przeczytać 150 stron. Poprawimy Twoją koncentrację, pamięć i szybkość myślenia, co niewątpliwie wpłynie na wydajność codziennej pracy,
  • pamięci – opracowany przez nas trening pokaże Ci skuteczne techniki zapamiętywania,
  • sporządzania notatek – dzięki temu z każdego spotkania, wykładu czy konferencji wyjdziesz wyposażony w czytelnie przygotowane informacje – nic Ci nie umknie!

Zapraszamy do Leader School w Łodzi – zadbamy o Twój rozwój!

Zastanawiasz się, jakie kursy językowe dla dorosłych wybrać? Chcesz wziąć udział w zajęciach przygotowujących do egzaminu? A może interesuje Cię nasz program Zarządzanie informacją? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, elastyczny grafik i przede wszystkim świetną zabawę, której efektem jest poszerzenie Twoich kompetencji w różnych obszarach.

• Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH