Szybkie czytanie, techniki pamięciowe

Poznaj techniki szybkiego czytania. Zapamiętuj i ucz się efektywniej.

Szybkie czytanie, techniki pamięciowe, notowanie

Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to Program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie do Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%. Zarządzanie Informacją to program efektywnej nauki skierowany do osób dorosłych i młodzieży.

Obejmuje 3 moduły szkoleniowe:

  • Pociąg do czytania

  • Pamięć dla sukcesu

  • Notuj z głową

Program został opracowany przez zespół pedagogów, psychologów i polonistów, dzięki temu w naturalny sposób wprowadzi Cię w proces zdobywania wiedzy, czyniąc go dodatkowo atrakcyjnym i ciekawym. Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to Program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie dla Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%.

MODUŁY

Pociąg do czytania to moduł, w trakcie którego poznasz techniki szybkiego czytania, poprawisz swoją percepcję wzrokową, wyeliminujesz regresję i fonetyzację oraz zwiększysz poziom rozumienia czytanego tekstu.

W ramach Pamięci dla sukcesu zdobędziesz umiejętność wykorzystywania techniki słów zastępczych, haków pamięciowych i metody łańcuchowej, jednocześnie poznając tajniki skutecznej koncentracji.

Podczas omawiania modułu Notuj z głową jako uczestnik programu Zarządzanie Informacją poznasz metody notowania przy wykorzystaniu map myśli. Dzięki temu zobaczysz, jak uwypuklić najważniejsze informacje przy jednoczesnym zapisaniu szczegółów.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH