WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Dominik

Magister filologii angielskiej, doświadczony nauczyciel dyplomowany języka angielskiego w szkołach publicznych. W Leader School jest metodykiem Leo English, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje do egzaminów językowych na różnych poziomach. Licencjonowany egzaminator TELC. Kierownik i wychowawca na obozach i koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Agnieszka

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel i lektor w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School jest autorem i metodykiem innowacyjnej metody nauki j.niemieckiego BLS Kommunikation. Przygotowuje do wszystkich egzaminów szkolnych międzynarodowych certyfikatów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Justyna

Magister filologii angielskiej, absolwentka Middlesex University w Londynie. Przygotowuje młodzież do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, FCE, CAE i innych. Znakomita w kontakcie ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Omojola

Native speaker. Filolog i specjalista Public Relation z uprawnieniami pedagogicznymi. Bardzo lubiany przez słuchaczy naszej szkoły. Kontaktowy i otwarty, z entuzjazmem prowadzący zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Posiada uprawnienia do stosowania innowacyjnej metody BLS Communication.

Adrianna

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnych metod nauki j.angielskiego Leo English dla dzieci i BLS Communication dla dorosłych. Licencjonowany egzaminator The European Language Certificates. Ciepła, pogodna, bardzo mocno zaangażowana w nauczanie j.angielskiego, które jest jej ogromną pasją.

Ewelina

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnej metody nauki j.angielskiego BLS Communication. Przygotowuje młodzież do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, FCE, CAE i innych.

Julia

Prawdziwa entuzjastka nauczania języka angielskiego. Uwielbiana przez dzieci i młodzież. Prowadzi zajęcia przygotowujące do wszystkich egzaminów w szkołach publicznych każdego szczebla. Mówi ze wspaniałym akcentem brytyjskim.

Michael

Prawdziwa perła w naszym znakomitym zespole. Urodzony w Kanadzie, wychowany w Kalifornii w USA. Dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, niezastąpiony podczas konwersacji. Posługuje się czystą odmianą ogólnego języka amerykańskiego, a także slangiem z ulic Los Angeles.

Maciek

Znakomity lektor języka angielskiego z akcentem i wymową amerykańską. Urodzony w Polsce, wychował się i ukończył szkoły w Nowym Jorku. Absolutnie dwujęzyczny, mówi po polsku i po angielsku bez żadnych akcentów zdradzających jego podwójne obywatelstwo. Uprawniony do stosowania metody BLS Communication, otwarty po amerykańsku, pracowity po polsku.