Tylko w Leader School!

Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

Metoda BLS - uczy mówić!

Nasi lektorzy

Dominik

Magister filologii angielskiej, doświadczony nauczyciel dyplomowany języka angielskiego w szkołach publicznych. W Leader School jest metodykiem Leo English, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje do egzaminów językowych na różnych poziomach. Licencjonowany egzaminator TELC. Kierownik i wychowawca na obozach i koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Agnieszka

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel i lektor w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School jest autorem i metodykiem innowacyjnej metody nauki j.niemieckiego BLS Kommunikation. Przygotowuje do wszystkich egzaminów szkolnych międzynarodowych certyfikatów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Justyna

Magister filologii angielskiej, absolwentka Middlesex University w Londynie. Przygotowuje młodzież do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, FCE, CAE i innych. Znakomita w kontakcie ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Omojola

Native speaker. Filolog i specjalista Public Relation z uprawnieniami pedagogicznymi. Bardzo lubiany przez słuchaczy naszej szkoły. Kontaktowy i otwarty, z entuzjazmem prowadzący zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Posiada uprawnienia do stosowania innowacyjnej metody BLS Communication.

Adrianna

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnych metod nauki j.angielskiego Leo English dla dzieci i BLS Communication dla dorosłych. Licencjonowany egzaminator The European Language Certificates. Ciepła, pogodna, bardzo mocno zaangażowana w nauczanie j.angielskiego, które jest jej ogromną pasją.

Ewelina

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnej metody nauki j.angielskiego BLS Communication. Przygotowuje młodzież do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, FCE, CAE i innych.

Julia

Prawdziwa entuzjastka nauczania języka angielskiego. Uwielbiana przez dzieci i młodzież. Prowadzi zajęcia przygotowujące do wszystkich egzaminów w szkołach publicznych każdego szczebla. Mówi ze wspaniałym akcentem brytyjskim.

Michael

Prawdziwa perła w naszym znakomitym zespole. Urodzony w Kanadzie, wychowany w Kalifornii w USA. Dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, niezastąpiony podczas konwersacji. Posługuje się czystą odmianą ogólnego języka amerykańskiego, a także slangiem z ulic Los Angeles.

Maciek

Znakomity lektor języka angielskiego z akcentem i wymową amerykańską. Urodzony w Polsce, wychował się i ukończył szkoły w Nowym Jorku. Absolutnie dwujęzyczny, mówi po polsku i po angielsku bez żadnych akcentów zdradzających jego podwójne obywatelstwo. Uprawniony do stosowania metody BLS Communication, otwarty po amerykańsku, pracowity po polsku.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH