FERIE ZIMOWE 2018

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Leader School aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizujemy kolonie, obozy krajowe i zagraniczne oraz kolonie rodzinne i półkolonie w mieście.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze Trenerów i Lektorów na co dzień pracujących w szkołach Leader School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.
Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka.