ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Dominik Michalski

Magister filologii angielskiej, doświadczony nauczyciel dyplomowany języka angielskiego w szkołach publicznych. W Leader School jest metodykiem Leo English, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje do egzaminów językowych na różnych poziomach. Licencjonowany egzaminator TELC. Kierownik i wychowawca na obozach i koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Agnieszka Wasylkowska

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel i lektor w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School jest autorem i metodykiem innowacyjnej metody nauki j.niemieckiego BLS Kommunikation. Przygotowuje do wszystkich egzaminów szkolnych międzynarodowych certyfikatów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Ewelina Woźniak

Magister filologii angielskiej i stosunków międzynarodowych. Nauczycielka języka angielskiego w szkołach i przedszkolach. Z Leader School Łódź-Bałuty związana od 8 lat. Prowadzi zajęcia z dziećmi, jest licencjonowaną lektorką metody Leo English od początku jej powstania. Przygotowuje uczniów do egzaminów w szkołach publicznych, a także uczy dorosłych metodą BLS Communication.

Jarosław Steciuk

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi, związany z nami od 8 lat. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Michał Stelmasiak

Magister filologii angielskiej. Pasjonat i entuzjasta nauczania języka angielskiego. Jest współtwórcą innowacyjnej metody BLS Communication. W Leader School pracuje od 10 lat jako metodyk i lektor. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych, a dorosłych do międzynarodowych certyfikatów. Mocno zapracowany…

Aleksandra Łuczak

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Nauczyciel języka angielskiego w szkołach i przedszkolach. Licencjonowana lektorka metody Leo English dla dzieci i BLS Communication dla młodzieży i dorosłych. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Posiada uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Justyna Germanek

Magister filologii angielskiej, absolwentka Middlesex University w Londynie. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Znakomita w kontakcie ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Omojola Temiloluwa Ibukun

Native speaker. Filolog i specjalista Public Relation z uprawnieniami pedagogicznymi. Bardzo lubiany przez słuchaczy naszej szkoły. Kontaktowy i otwarty, z entuzjazmem prowadzący zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Posiada uprawnienia do stosowania innowacyjnej metody BLS Communication.

Katarzyna Pospieszyńska

Magister filologii angielskiej, od 10 lat związana z nauczaniem języka. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim. W Leader School prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne ze wszystkimi grupami wiekowymi. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Communication.

Piotr Michalski

Doktor nauk humanistycznych, etyk, historyk, filozof z biegłą znajomością języka angielskiego. Na Uniwersytecie Medycznym wykładowca dla studentów anglojęzycznych. Wieloletni nauczyciel w szkołach publicznych. W Leader School licencjonowany lektor innowacyjnej metody BLS Communication. Pogodny, życzliwy, zawsze gotowy do pomocy.

Adrianna Studzińska

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnych metod nauki j.angielskiego Leo English dla dzieci i BLS Communication dla dorosłych. Licencjonowany egzaminator The European Language Certificates. Ciepła, pogodna, bardzo mocno zaangażowana w nauczanie j.angielskiego, które jest jej ogromną pasją.

Ewelina Kreczmańska

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnej metody nauki j.angielskiego BLS Communication. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych.

Marzena Bartczak

Magister filologii polskiej, z dyplomami z dziedziny socjologii, psychologii i zarządzania. Prowadzi zajęcia jako trener metody Leo Maniak dla dzieci i Zarządzania Informacją dla młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana w pracę.

Anna Dziubałtowska

Magister filologii romańskiej, specjalistka z zakresu języka włoskiego i francuskiego. Od 10 lat lektorka i nauczycielka w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Przygotowuje do egzaminów szkolnych i międzynarodowych certyfikatów językowych. W wolnych chwilach podróżuje i gra na fortepianie.

Anna Królak

Magister filologii germańskiej z doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego w polskich i niemieckich szkołach publicznych. Licencjonowana lektorka metody BLS Kommunikation, uczy także metodami tradycyjnymi, przygotowuje do egzaminów szkolnych i państwowych oraz międzynarodowych certyfikatów językowych.

Anna Skonka-Kielesińska

Magister pedagogiki wieku dziecięcego, specjalistka w zakresie terapii pedagogicznej. Wieloletnia wychowawczyni w przedszkolach, licencjonowana trenerka metody Leo Maniak. W naszej szkole prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą z ortografii, sprawnego czytania, technik pamięciowych, logicznego myślenia i autoprezentacji. Posiada uprawnienia wychowawcy dzieci i młodzieży na koloniach i obozach.