ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

Nasi lektorzy

Dominik Michalski

Magister filologii angielskiej, doświadczony nauczyciel dyplomowany języka angielskiego w szkołach publicznych. W Leader School jest metodykiem Leo English, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje do egzaminów językowych na różnych poziomach. Licencjonowany egzaminator TELC. Kierownik i wychowawca na obozach i koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Agnieszka Wasylkowska

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel i lektor w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School jest autorem i metodykiem innowacyjnej metody nauki j.niemieckiego BLS Kommunikation. Przygotowuje do wszystkich egzaminów szkolnych międzynarodowych certyfikatów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Ewelina Woźniak

Magister filologii angielskiej i stosunków międzynarodowych. Nauczycielka języka angielskiego w szkołach i przedszkolach. Z Leader School Łódź-Bałuty związana od 8 lat. Prowadzi zajęcia z dziećmi, jest licencjonowaną lektorką metody Leo English od początku jej powstania. Przygotowuje uczniów do egzaminów w szkołach publicznych, a także uczy dorosłych metodą BLS Communication.

Jarosław Steciuk

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi, związany z nami od 8 lat. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Michał Stelmasiak

Magister filologii angielskiej. Pasjonat i entuzjasta nauczania języka angielskiego. Jest współtwórcą innowacyjnej metody BLS Communication. W Leader School pracuje od 10 lat jako metodyk i lektor. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych, a dorosłych do międzynarodowych certyfikatów. Mocno zapracowany…

Aleksandra Łuczak

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Nauczyciel języka angielskiego w szkołach i przedszkolach. Licencjonowana lektorka metody Leo English dla dzieci i BLS Communication dla młodzieży i dorosłych. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Posiada uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Justyna Germanek

Magister filologii angielskiej, absolwentka Middlesex University w Londynie. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Znakomita w kontakcie ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Omojola Temiloluwa Ibukun

Native speaker. Filolog i specjalista Public Relation z uprawnieniami pedagogicznymi. Bardzo lubiany przez słuchaczy naszej szkoły. Kontaktowy i otwarty, z entuzjazmem prowadzący zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Posiada uprawnienia do stosowania innowacyjnej metody BLS Communication.

Katarzyna Pospieszyńska

Magister filologii angielskiej, od 10 lat związana z nauczaniem języka. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim. W Leader School prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne ze wszystkimi grupami wiekowymi. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Communication.

Piotr Michalski

Doktor nauk humanistycznych, etyk, historyk, filozof z biegłą znajomością języka angielskiego. Na Uniwersytecie Medycznym wykładowca dla studentów anglojęzycznych. Wieloletni nauczyciel w szkołach publicznych. W Leader School licencjonowany lektor innowacyjnej metody BLS Communication. Pogodny, życzliwy, zawsze gotowy do pomocy.

Adrianna Studzińska

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnych metod nauki j.angielskiego Leo English dla dzieci i BLS Communication dla dorosłych. Licencjonowany egzaminator The European Language Certificates. Ciepła, pogodna, bardzo mocno zaangażowana w nauczanie j.angielskiego, które jest jej ogromną pasją.

Ewelina Kreczmańska

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnej metody nauki j.angielskiego BLS Communication. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych.

Marzena Bartczak

Magister filologii polskiej, z dyplomami z dziedziny socjologii, psychologii i zarządzania. Prowadzi zajęcia jako trener metody Leo Maniak dla dzieci i Zarządzania Informacją dla młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana w pracę.

Anna Dziubałtowska

Magister filologii romańskiej, specjalistka z zakresu języka włoskiego i francuskiego. Od 10 lat lektorka i nauczycielka w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Przygotowuje do egzaminów szkolnych i międzynarodowych certyfikatów językowych. W wolnych chwilach podróżuje i gra na fortepianie.

Anna Królak

Magister filologii germańskiej z doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego w polskich i niemieckich szkołach publicznych. Licencjonowana lektorka metody BLS Kommunikation, uczy także metodami tradycyjnymi, przygotowuje do egzaminów szkolnych i państwowych oraz międzynarodowych certyfikatów językowych.

Anna Skonka-Kielesińska

Magister pedagogiki wieku dziecięcego, specjalistka w zakresie terapii pedagogicznej. Wieloletnia wychowawczyni w przedszkolach, licencjonowana trenerka metody Leo Maniak. W naszej szkole prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą z ortografii, sprawnego czytania, technik pamięciowych, logicznego myślenia i autoprezentacji. Posiada uprawnienia wychowawcy dzieci i młodzieży na koloniach i obozach.