WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

Nasi lektorzy

Dominik

Magister filologii angielskiej, doświadczony nauczyciel dyplomowany języka angielskiego w szkołach publicznych. W Leader School jest metodykiem Leo English, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje do egzaminów językowych na różnych poziomach. Licencjonowany egzaminator TELC. Kierownik i wychowawca na obozach i koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Agnieszka

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel i lektor w szkołach publicznych i prywatnych. W Leader School jest autorem i metodykiem innowacyjnej metody nauki j.niemieckiego BLS Kommunikation. Przygotowuje do wszystkich egzaminów szkolnych międzynarodowych certyfikatów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Justyna

Magister filologii angielskiej, absolwentka Middlesex University w Londynie. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych. Znakomita w kontakcie ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych. Licencjonowany egzaminator TELC, posiada uprawnienia do stosowania metody BLS Communication.

Omojola

Native speaker. Filolog i specjalista Public Relation z uprawnieniami pedagogicznymi. Bardzo lubiany przez słuchaczy naszej szkoły. Kontaktowy i otwarty, z entuzjazmem prowadzący zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Posiada uprawnienia do stosowania innowacyjnej metody BLS Communication.

Piotr

Doktor nauk humanistycznych, etyk, historyk, filozof z biegłą znajomością języka angielskiego. Na Uniwersytecie Medycznym wykładowca dla studentów anglojęzycznych. Wieloletni nauczyciel w szkołach publicznych. W Leader School licencjonowany lektor innowacyjnej metody BLS Communication. Pogodny, życzliwy, zawsze gotowy do pomocy.

Adrianna

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnych metod nauki j.angielskiego Leo English dla dzieci i BLS Communication dla dorosłych. Licencjonowany egzaminator The European Language Certificates. Ciepła, pogodna, bardzo mocno zaangażowana w nauczanie j.angielskiego, które jest jej ogromną pasją.

Ewelina

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. Licencjonowany lektor innowacyjnej metody nauki j.angielskiego BLS Communication. Przygotowuje młodzież do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i innych.