HISZPANIA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY

HISZPANIA + DISNEYLAND - OBÓZ MŁODZIEŻOWY - ENGLISH & CHILL OUT

• Termin:
    29.06.2015 - 11.07.2015

HISZPANIA + PARYŻ + DISNEYLAND - zapraszamy na obóz przygotowany z myślą o tych, którzy lubią podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi oraz aktywnie spędzać wakacje.
Zobacz z nami piękny Paryż i przeżyj niesamowite chwile w Disneylandzie! Zwiedź Barcelonę, podnieś poziom adrenaliny w parku rozrywki Europa Park, zaszalej w parku wodnym Woterworld, odwiedź Muzeum Perfum Fragonard, poleniuchuj na najpiekniejszych plażach Europy i poćwicz angielski a nawet hiszpański!

COSTA BRAVA - czyli dzikie wybrzeże - to skarb hiszpańskiej riwiery. Zachwycające widoki, skaliste zbocza schodzące wprost do błękitnego morza, romantyczne zatoczki i piaszczyste plaże będące znakomitym miejscem odpoczynku dla wszystkich, którzy chcą odetchnąć po trudach roku szkolnego.

LLORET DE MAR - to ulubiona destynacja młodzieży z całej Europy. Lloret to iberyjskie budowle, średniowieczny zamek, mnóstwo przytulnych kafejek i sklepów oraz plaża ze złocistym piaskiem, wzdłuż której biegnie nadmorska promenada. Miasto jest jeszcze piekniejsze po zachodzie słońca - uwodzi kolorami neonów i przedsmakiem dobrej zabawy.

ZAPEWNIAMY:

• noclegi w hotelu Montevista *** - położonym w malowniczej części Lloret de Mar, tylko 250 m od plaży. To kilkupiętrowy budynek z 2 windami, 24-godzinną recepcją, restauracją oraz basenem zewnętrznym. Przy basenie można bezpłatnie skorzystać z leżaków. Zakwaterowanie w pokojach 3–osobowych z łazienką, klimatyzacją, TV i balkonem. Dodatkowo do dyspozycji jest sejf w pokojach (za dodatkową opłatą).

• W hotelu jest możliwość skorzystania z internetu, siłowni, automatów do gier zręcznościowych, bilardu (dodatkowo płatne), sali telewizyjnej, stołów do ping-ponga. Na terenie hotelu znajduje się dyskoteka Rocky Bar Salsa oraz prowadzone są animacje przez lokalnych animatorów.

• pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej, bufet szwedzki. Kuchnia europejska oraz lokalna. Do śniadania podawana jest herbata, kawa oraz soki. Do obiadu i kolacji woda w cenie.

• przejazd autokarem klasy LUX

• opiekę pedagogiczną

• ubezpieczenie NNW

• fotorelację z wyjazdu

• bogaty program na każdy dzień

W PROGRAMIE:

• Codzienne zajęcia z języka angielskiego wg metody Total Physical Response oraz Total Immersion - całkowite "zanużenie" w środowisku obcojezycznym, w grupach dobranych według poziomu znajomości języka

• Całodzienne zwiedzanie Paryża - zobaczymy m.in.: bazylikę Sacre Coeur, Montmartre, Katedra Notre Dame ze spacerem po Dzielnicy Łacińskiej, Muzeum Perfum Fragonard, plac Jana Pawła II, Pola Elizejskie z Łukiem Triumfalnym, Plac de la Concorde. Czeka na Nas również wjazd na słynną Wieżę Eiffla.

• Całodzienna zabawa w kultowym parku rozrywki, gdzie najpiękniejsze historie Disney-a ożywają na Naszych oczach jak zaczarowane. Znajdziemy tutaj 5 krain tematycznych, w których około 50 atrakcji m.in. Space Mountain: Mission 2 - kosmiczny rollercoaster; Mad Hatter's Tea Cups, czyli znane wszystkim filiżanki; Indiana Jones and the Temple of Peril - rollercoaster Indiany Jonsa. Dodatkowo czekają na Nas kulisy przygotowania filmów animowanych, powstawania efektów specjalnych do znanych filmów hollywoodzkich oraz motorowe pokazy kaskaderskie.

• Całodniowa wycieczka do Waterworld – tutaj czeka na Was woda w najlepszym wydaniu. Niezapomniane wrażenia w największym Aquaparku na wybrzeżu Costa Brava gwarantowane. W trakcie pobytu wypróbujemy bogatą infrastrukture parku składającą się z przeróżnych zjeżdżalni, basenów z falami, rwącej rzeki czy kamikadze.

• Wycieczka do Europa-Park - to drugi najpopularniejszy park rozrywki w Europie. Europa-Park podzielony jest na 12 kategorii tematycznych, przedstawiających poszczególne państwa europejskie z ich kulturą, tradycyjną zabudową oraz roślinnością. Pobawimy się na Atlantica SuperSplash - w czasie szybkiej jazdy nie tylko do przodu, ale także do tyłu przeszyje Nas dreszczyk emocji; Silver Star - jest to jeden z najwyższych i największych rollercosterów w Europie. Poza tym czeka na Nas niezliczona liczba animacji oraz niezapomniany multimedialny pokaz fontann.

• Plażowanie na najpiekniejszych plażach Costa Brava

• Zawody sportowe na plaży

• Zajęcia wieczorne: quizy gry językowe, wieczory piosenki językowe, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki i wiele innych atrakcji

WYCIECZKI DODATKOWO PŁATNE (OPCJONALNE):

• Barcelona i Montserrat - (wycieczka całodniowa) – zobaczymy: Sagradę Familię, Park Guell, wzgórze widokowe, Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok.19 EUR/os.), Plaza Catalunya z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, przed nami spacer słynną ulicą La Rambla, pokaz Fuente Magica de Montjuic, średniowieczny klasztor Montserrat, drugi co do ważności (po Santiago de Compostela) ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii. Cena: 40 Euro / 168 zł

• Tossa de Mar - (wycieczka półdniowa) – słynny kurort na Costa Brava do którego wybierzemy się statkiem. Miasto słynie ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava. Cena: 22 EUR/ 92 PLN

• Zabawa w najlepszych dyskotekach w mieście, w których pod okien naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. W niektórych czekają na Was nawet imprezy laser show i foam party! Wstęp do dyskotek (wyłącznie od 16 r.ż) płatny ok. 15 EUR/wejście

• Koszt pobytu: 2399 PLN + 75 Euro + 20 Euro (kaucja zwrotna)
    Koszt dojazdu z miast innych niż Kraków ustalany jest indywidualnie.

Możliwość płatności w ratach:

400 zł - płatne do 7 dni od momentu rezerwacji

500 zł - płatne do 31.03.2015