ANGLIA + SZKOCJA

ANGLIA + SZKOCJA 2015 - OBÓZ MŁODZIEŻOWY - ENGLISH & CHILL OUT

• Termin:
    23.07-03.08.2015

ANGLIA + SZKOCJA - Wielka Brytania to jeden wielki, fantastyczny plan filmowy. Podążający śladami bohaterów filmowych mają powody do radości. To nie są puste słowa: reżyserowie, obsady i ekipy filmowe nakręciły tutaj kilka prawdziwie klasycznych dzieł p odczas wyjazdu zobaczymy plany filmowe: Harry Potter, James Bond, Breaveheart, Nieśmiertelny, Elżbieta „Złoty Wiek”. A podczas naszej wyprawy być może nakręcimy własny film bądź napiszemy książkę?!!! Nauka Języka Angielskiego – tylko na wyspach! Realizując zasadę "uczyć- bawiąc", co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów - gdy jesteśmy odprężeni i zrelaksowani, a zajęcia językowe maja formę ciekawych warsztatów czy całkowicie niestandardowych, zabawnych projektów, wówczas przyswajanie wiedzy jest najbardziej efektywne.

ZAPEWNIAMY:

• noclegi w The Great Glen Hostel w South Laggan oraz w schronisku młodzieżowym zrzeszonym w Youth Hostels Association w Comrie Croft

• przejazd autokarem klasy LUX

• wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

• opiekę pedagogiczną

• ciekawy program językowy

• ubezpieczenie NNW

• fotorelację z wyjazdu

• bogaty program na każdy dzień

W PROGRAMIE:

• Codzienne zajęcia z języka angielskiego wg metody Total Physical Response oraz Total Immersion - całkowite "zanużenie" w środowisku obcojezycznym, w grupach dobranych według poziomu znajomości języka

• Zwiedzanie zamku w Dover - określanego jako "klucz do Anglii"

• Wycieczka do Gloucester - spacer po mieście, zwiedzanie wraz z przewodnikiem Katedry, w której kręcone były sceny do filmu Harry Potter

• przejazd do Bourton On the Water - zobaczymy tu replikę tej wioski - wszystko w miniaturze

• zwiedzanie zamku w Alnwick - popularnego planu filmowego - to tu na dziedzińcu Harry Potter wraz z przyjaciółmi uczył się latać na miotle. Tu też kręcone były sceny do filmów "Elizabeth - złoty wiek"czy "Robin Hood. Książe złodziei." W rzeczywistości to drugi największy, po zamku w Windsor zamieszkany zamek w Wielkiej Brytanii

• Całodzienna wycieczka do stolicy Szkocji - Edynburgu - zobaczymy Doline Glencoe ("Harry Potter"), Fort Willian ("Harry Potter","James Bond"); Zamek Eilean Donan ("Nieśmierelny"; "James Bond. Świat to za mało"), Zamek Urquhart oraz słynne jezioro Loch Ness. Czeka nas równiez przejażdżka Hogwart Express.

• Wycieczka do Covenrtry - zwiedzanie Muzeum Transportu, gdzie znajduje się największa kolekcja brytyjskich pojazdów. Zobaczymy w niej zarówno najsarsze bicykle, wszelkiego rodzaju motory, jak i najnowsze Porshe czy BMW samego jamesa Bonda! Warte uwagi są także niesamowite Vipery.

• Popołudnie popularnych szkockich zabaw "Highland games"

• Warsztaty kulinarne - "Być jak Jamie Olivier"

• Zajęcia wieczorne: quizy gry językowe, wieczory piosenki językowe, karaoke, dyskoteki i wiele innych atrakcji

• Koszt pobytu: 2599 PLN + 90 GBP
    Koszt dojazdu z miast innych niż Kraków, Katowice, Wrocław ustalany jest indywidualnie.

Możliwość płatności w ratach:

400 zł - płatne do 7 dni od momentu rezerwacji

1000 zł - płatne do 28.02.2015